Previous Entry Share Next Entry
Винос Мозгов!!!Відкриваю карти!!!!!!!!!!!!! Гості на Lviv Fashion Week!!!
па-ата-анцуем...
del_marr
Ось і дочекались - завтра офіційна конференція де оголосяться всі гості і графік події!!!Тому, Шановні Поціновувачі Моди (далі ШПМ), швиденько скануємо інформацію, що я вам злив і ще зливатиму, та готуємо фотіки, гроші на квиточки (а квиточки у нас на вагу золота, чому-читайте в наступному пості))) і терпіння перечекати 3 тижні)))

Vip-гість Christophe Josse, французький кутюр'є!!!!1)Приїжджає Дональд Потар, президент палати високої моди (Chamber of Haute couture) і Кутюрьє та модельєрів готового одягу Франції (Ready to wear of Couturiers & fashion designers (з 1995 по 1999), директор Jean Paul Gaultier з 1991по 2005, директор Jean-Charles de CASTELBAJAC з 2005 по 2007, Президент і засновник Agent de Luxe SARL з 2007 і по сьогоднішній день. AGENT DE LUXE SARL – перше художнє агентство для модельєрів. Агентство налічує понад 100 модельєрів (Пако Рабан (Paco Rabanne), Кензо Такада (Kenzo Takada), Шанталь Томас (Chantal Thomass), Вівьєн Вествуд (Vivienne Westwood), Александр Макквін (Alexander Mc Queen), Донна Каран (Donna Karan), Алексіс Мабіль (Alexis Mabille), Філіп Старк (Philippe Starck), Ерік Жизар (Eric Gizard))!!! Зацініть - це ж супер!!! До речіб приїжджає сам, без свого улюбленного собаки з скаженою кличкою Démons Et Merveilles))))))))


2) Cemil Ipekci, один з навідоміших турецьких дизайнерів. У 1971 закінчив Королівську академію мистецтв у Великобританії. В 1975 заснував свій власний будинок моди.З 84 року випускає колекції Haute couture використовуючв анталійський національний стиль. Імпозантності цьому панові не позичати, інтернет просто кишить його фотками з бойфрендами. Один з небагатьох, кому турки пробачили любов до мужчин)))!!!


3) Ну і про Christophe Guillarme вже частково знаєте))) Яскраві особистосьті це оцінять!!!


4)І на кінець, як завжди, наш друг Marcellous L.Jones, власник і засновник компанії MLJ MEDIA, в яку входить THE FASHION INSIDER TV та THEFASHIONINSIDER.COM, наш улюбленний модний оглядач та критик!!!

?

Log in

No account? Create an account